Servis Bölgeleri
Trend

Seyrantepe halı yıkama

Seyrantepe Halı Yıkama

Seyrantepe Hali Yikama daha iyi yaşam standartları için her gün çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti sağlama adına bugüne kadar birçok amaç için uğraş göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir. Güvenilir, tecrübeli ve çalışkan kadromuz ile müşterilerimize fayda sağlama yolunda başarıya koşmaya çalışmaktayız.

Hizmet Kalitemiz 

https://huzurhaliyikama.org/seyrantepe-hali-yikama/olarak bizim için en önemli konu hizmet politikasıdır ve müşteriye gerekli hizmeti en kaliteli yol ile sağlamaktır. Hizmet kalitemizin içinde bulunan birçok etken vardır. Güvenilirlik, eğitimli ve tecrübeli çalışanlar ve iletişim gibi konularda bir hayli dikkatli ve titiz davranarak çaba göstermekteyiz. Çalışanlarımız eğitimli oldukları için müşteri ile iletişimde daha verimli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar. Bu şekilde de onların güvenini kazanmak durumundayız.

  • Müşterimiz için çok duyarlıyız.
  • % 100 Müşteri memnuniyeti.
  • 20 yıldan fazla deneyim.
  • 7/24 saat müşteri desteği.
  • Profesyonel ve nitelikli personel.
  • Ödüllü makineler.
  • %100 Doğal sabunlar
  • Sertifikalı ürünler.
  • Müşteri Hizmetleri: 0212 635 10 42

Kağıthane Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Kağıthane halı yıkamaServisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Kağıthane Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. seyranetep halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Seyrantepe da yaşıyorsanız, Seyrantepe da ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.Seyrantepe halı yıkama olarak sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz

Makinede iki adet kademeli vakum, su ısıtıcı, temiz su haznesi, kirli su haznesi, su fıskiyesi bulunmaktadır.

Halı yıkama platformuna yerleştirilerek kumanda panosundan halı temizlenırken ne kadar deterjan ve su kullanılacağı, ne kadar süre ile durulama yapılacağı, program  vasıtası ile sisteme grilip hafızaya alınır. Bu yıkama programı sayesinde istenilen temizleme kalitesi standart olarak istenilen  sayıda kullanılır. Operatör istediği deterjan,su tüketimi ile,yıkama süresini çeşitlendirebilir. Hafızaya alarak istediği programı istediği sayıda  uygulayabilir.

Huzur Halı Yıkama Seyrantepe Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0212 635 10 42

Kağıthane Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

 

Seyrantepe Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Şirintepe Mahallesi
Çeliktepe Mahallesi
Emniyetevleri Mahallesi
Gürsel Mahallesi
Çağlayan Mahallesi
Gültepe  Mahallesi
Yahya kemal Mahallesi
Telsizler Mahallesi
Ortabayır  Mahallesi
Harmantepe Mahallesi
Yeşilce Mahallesi

Talatpaşa mahallesi

 

Etiketler

Kağıthane Halı Yıkama

Huzur Halı Yıkama olarak 2014 yılından beri İstanbul Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Avrupa yakasın da halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, ve perde yıkama hizmetleri vermekteyiz. Bilgi almak veya sipariş vermek için bize 0212 635 10 42 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu